کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید
کلوپ ایرانیان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دختر زیبایی که عکسش پربیننده ترین در گوگل شد!! + عکس
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime6/9/2013, 4:16 pm من طرف soheil444

» جک های خنده دار
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime6/8/2013, 2:07 pm من طرف rooze parpar92

» عکس‌های دختری که زیبایی‌اش را به راحتی از دست داد!
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime6/8/2013, 1:50 pm من طرف rooze parpar92

» ترول های جدید بهار 92
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime5/3/2013, 3:16 am من طرف vahid6713

» ببیند چه گلی میزنه
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» عکس های زیبا از دختران
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» فروم کلوپ ایرانیان
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime8/31/2012, 7:40 am من طرف یورقون

» مزایای مجرد بودن(مجرد ها خود را دسته کم نگیرند)
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime6/26/2012, 6:40 am من طرف شمیم

» زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود! (+عکس)
قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم I_icon_minitime6/1/2012, 4:23 pm من طرف MOSLMAN

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 1590
جديدترين کاربر ثبت نام شده: 22ehsan

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 154 في 63 موضوع

قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم

قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم Empty قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم

پست من طرف vahid6713 6/26/2011, 6:41 am

قلعه نویی:عاشق مردم آذربايجانم Ghale1

امير قلعه نويي سرمربي تيم تراكتورسازي، طي مصاحبه اي در تهران، به سوالات خبرنگار كلوب هواداران تراكتورسازي پاسخ داد.

* چه شد كه براي مربي گرى، تراكتور را انتخاب كرديد؟
مهمترين عاملي كه باعث شد تراكتورسازي را انتخاب كنم، هواداران تراكتور بودند. در بازي سپاهان، از جو تبريز لذت بردم. همانطور كه قبلا نيز گفته بودم، هر مربي دوست دارد در اين تيم مربي گري كند و من هم از اين قاعده مستثنا نيستم و افتخار ميكنم مسئوليت فني تيم محبوب اين هواداران برعهده من است.

* به غير از همداني، باغ آبادي و بوستاني، فرد ديگري به كادر فني افزوده خواهد شد؟
بله، آقاي نيما رسولي به عنوان آناليزور به كادر فني ملحق خواهد شد. در مورد كادر پزشكي هنوز تصميمي نگرفته ايم، اما به زودي كادر پزشكي تيم نيز مشخص خواهند شد. بعد از آمدنم به تبريز، با بدنساز تيم، آقاي پورممي هم صحبت خواهم كرد و اميدوارم بتوانيم با ايشان به توافق برسيم و همكاري كنيم.

* آيا بازيكنان با نظر شما جذب شده اند؟
100% بازيكنان با نظر من جذب شده اند و جا دارد در اين مورد، از سردار جعفري تقدير و تشكر ويژه اي داشته باشم.

* قضيه ناهار خوردن شما با آقاي فتح الله زاده باعث نگراني هواداران شده است و برخي اعتقاد دارند كه شايد شما، در اواسط فصل تيم را رها كنيد، نظر شما چيست؟
ما با حاج فتح الله زاده يك ناهار دوستانه خورديم و اصلا صحبتي از همكاري به ميان نيامد. متاسفانه عده اي از كاه كوه ميسازند و مسائل را بزرگ جلوه ميدهند. آنهايي كه مرا ميشناسند، ميدانند كه امير هر حرفي بزند، پايش مي ايستد و تا زماني كه مردم آذربايجان مرا لايق خود بدانند و من هم احساس كنم كه ميتوانم به اين تيم كمك كنم، در خدمت تراكتور و هوادارانش خواهم بود.

* آيا با نقاط ضعف و قدرت تراكتور پارسال آشنايي داريد؟
بله، خط دفاعي تراكتور، بهترين خط دفاعي فصل گذشته بود. ما بايد روي خطوط هافبك و حمله اين تيم كار كنيم و با تغيير تاكتيك و جذب بازيكنان مورد نياز، اين خطوط را تقويت كنيم تا بتوانيم فوتبال هجومي به نمايش بگذاريم.

* تيم تراكتور به يك مغز متفكر در مركز ميدان نياز دارد، شما چه كسي را براي اين پست در نظر داريد؟
متاسفانه كرار را از دست داديم. ما بايد تيمي بسازيم و نفراتي را جذب كنيم كه در تاكتيك تيم بگنجد نه اينكه روي اسمها مانور دهيم. اگر دقت كنيد، فصل گذشته در سپاهان، در چند بازي، ابراهيم توره، نويد كيا و يا بعضي از بازيكنان كليدي خود را به دلايل مختلف در اختيار نداشتيم، اما با اين حال با مشكل مواجه نشديم. چون فوتبال يك ورزش تيمي است و ما هم بايد يك حركت تيمي داشته باشيم و به فرد خاصي متكي نباشيم.

* چه بازيكناني را جذب خواهيد كرد؟
ما در خط هافبك يك بازيكن برزيلي جذب كرده ايم كه در راه است و به زودي به تبريز مي آيد و با 3 بازيكن خارجي در خط هافبك و حمله مذاكره ميكنيم كه بعد از قطعي شدن اعلام خواهيم كرد.

* چه قولي به هواداران ميدهيد؟
فوتبال قول نيست، عمل است، كسي كه قول ميدهد مربي نيست. در يك بازي احتمال دارد، توپ با اختلاف چند سانتيمتر به بيرون برود و يا گل شود و با اين توپ، سرنوشت و نتيجه بازي عوض شود. بايد ليگ شروع شود و بتوانيم بازي با كيفيت و نتيجه گرايي انجام دهيم.

* برنامه آماده سازي شما براي ليگ يازدهم به چه شكل است؟
برنامه ما سه مرحله دارد. مرحله اول، اردوي داخلي است. پس از آن به يك اردوي خارج كشور ميرويم و تمرينات خود را پيگيري ميكنيم. پس از بازگشت مرحله سوم ما در تبريز، نزديك به شروع ليگ برتر، براي آماده شدن تيم براي مسابقات آغاز خواهد شد.

* آيا آقاي حاج رضايي هم با شما به تبريز خواهد آمد؟
انشالله فردا، با هم به تبريز مي آييم. اگر ايشان مايل باشند، حتما با هم همكاري خواهيم كرد. با توجه به اينكه ايشان سابقه حضور در تبريز را نيز دارند ميتوانند كمك شاياني به كادر فني بكنند.

* پيام شما به هواداران چيست؟
من در حدي نيستم كه به هواداران پيام دهم. در بازي سپاهان، واقعا صحنه هاي زيبايي در ورزشگاه ديدم و با توجه به اينكه سپاهان برنده شد، اما باز هم توسط هواداران تراكتور تشويق شد. هواداران در آن بازي درس هاي زيادي به من دادند. اما به عنوان يك برادر كوچكتر از هواداران ميخواهم، مانند هميشه، فقط تيم خود را تشويق كنند و به تيم حريف كاري نداشته باشند.

* صحبت آخر؟
جا دارد از هواداران و كانون هواداران باشگاه كه شب بازي با سپاهان، با دسته گل براي خوش آمد گويي به هتل آمدند و همچنين از دوست قديمي و يار و ياور هميشگي خود، منصور عظيمي، كه تلاشهاي زيادي براي پيوستن من به تيم تراكتورسازي انجام داد، تقدير و تشكر كنم

vahid6713

تعداد پستها : 11

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة