کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید
کلوپ ایرانیان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دختر زیبایی که عکسش پربیننده ترین در گوگل شد!! + عکس
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime6/9/2013, 4:16 pm من طرف soheil444

» جک های خنده دار
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime6/8/2013, 2:07 pm من طرف rooze parpar92

» عکس‌های دختری که زیبایی‌اش را به راحتی از دست داد!
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime6/8/2013, 1:50 pm من طرف rooze parpar92

» ترول های جدید بهار 92
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime5/3/2013, 3:16 am من طرف vahid6713

» ببیند چه گلی میزنه
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» عکس های زیبا از دختران
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» فروم کلوپ ایرانیان
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime8/31/2012, 7:40 am من طرف یورقون

» مزایای مجرد بودن(مجرد ها خود را دسته کم نگیرند)
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime6/26/2012, 6:40 am من طرف شمیم

» زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود! (+عکس)
عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور I_icon_minitime6/1/2012, 4:23 pm من طرف MOSLMAN

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 1590
جديدترين کاربر ثبت نام شده: 22ehsan

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 154 في 63 موضوع

عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور

عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور Empty عـدم رعـایـت حـجـاب در مـصـاحـبـه بـا ریـیـس جـمـهـور

پست من طرف admin 3/17/2011, 3:51 pm

در حالیکه رییس جمهور در گفتگو با آنا پاستور، خبرنگار زن تلویزیون اسپانیا به دفاع از مواضع کشورمان و تشریح نفوذ صهیونیسم در اروپا پرداخت، اما عدم تذکر اطرافیان و مسئولان دفتر رییس جمهور به خبرنگار اسپانیایی بابت عدم رعایت حجاب، باعث تعجب مشاهده کنندگان این مصاحبه شده است.

گفتنی است، مهمانان خارجی، خبرنگار یا دیپلمات و یا حتی توریست ها، ملزم به رعایت قانون یا پروتکل کشور میزبان هستند.

عدم تذکر به خبرنگار اسپانیایی، یادآور مصاحبه اسفندیار رحیم مشایی با خبرنگار روزنامه صباح ترکیه است که در آن مصاحبه که در دفتر مشایی صورت گرفته بود، وی خطاب به روزنامه نگار خارجی گفته بود که مشکلی در عدم رعایت حجاب برای خارجی ها نیست. البته مصاحبه ای که بعدا مشایی تکذیب کرد.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
admin
admin
مدیر ارشد سایت
مدیر ارشد سایت

تعداد پستها : 94

https://cloobs.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه