کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید
کلوپ ایرانیان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دختر زیبایی که عکسش پربیننده ترین در گوگل شد!! + عکس
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime6/9/2013, 4:16 pm من طرف soheil444

» جک های خنده دار
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime6/8/2013, 2:07 pm من طرف rooze parpar92

» عکس‌های دختری که زیبایی‌اش را به راحتی از دست داد!
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime6/8/2013, 1:50 pm من طرف rooze parpar92

» ترول های جدید بهار 92
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime5/3/2013, 3:16 am من طرف vahid6713

» ببیند چه گلی میزنه
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» عکس های زیبا از دختران
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» فروم کلوپ ایرانیان
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime8/31/2012, 7:40 am من طرف یورقون

» مزایای مجرد بودن(مجرد ها خود را دسته کم نگیرند)
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime6/26/2012, 6:40 am من طرف شمیم

» زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود! (+عکس)
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها I_icon_minitime6/1/2012, 4:23 pm من طرف MOSLMAN

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 1590
جديدترين کاربر ثبت نام شده: 22ehsan

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 154 في 63 موضوع

بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها

بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها Empty بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها

پست من طرف admin 3/9/2011, 4:39 pm

- دبورا جی.کاکس 58 ساله به اتهام رابطه نامشروع با دانش آموز دبیرستانی که در آن کار می کرد، بازداشت شد.
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها 1299562166_1

دیلی میل نوشت این دستیار معلم 58 ساله توسط پلیس منطقه ناپرویل شیکاگو بازداشت شده و رسما بدلیل داشتن رابطه با یکی از دانش آموزان پسر دبیرستانی که در آنجا کار می کرد، تحت تعقیب قرار گرفت.
 بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها 1299562157_2

متهم سالهاست در دبیرستان نیوکا در منطقه هندی نشین، بعنوان دستیار درس انگلیسی می داده و معلم خصوصی بیرون از مدرسه نیز بوده است.

بر اساس مدارک پلیس وی از ماه ژانویه تا ماه می سال گذشته میلادی روابط نامشروع با پسر بچه دبیرستانی داشته است. وی در سال 2001 وارد این مدرسه شده و هنگام استخدام به صورت معمولی چک شده است. در مدارک کاری متهم، چیزی مبتنی بر سوء رفتار دیده نمی شود. وی رسما به دو مورد حمله و آزار و اذیت متهم شده و اینک با وثیقه 50 هزار دلاری موقتا آزاد شده است. روز چهارم آوریل مجددا باید در دادگاه حاضر شود
admin
admin
مدیر ارشد سایت
مدیر ارشد سایت

تعداد پستها : 94

https://cloobs.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه