کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید
کلوپ ایرانیان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دختر زیبایی که عکسش پربیننده ترین در گوگل شد!! + عکس
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime6/9/2013, 4:16 pm من طرف soheil444

» جک های خنده دار
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime6/8/2013, 2:07 pm من طرف rooze parpar92

» عکس‌های دختری که زیبایی‌اش را به راحتی از دست داد!
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime6/8/2013, 1:50 pm من طرف rooze parpar92

» ترول های جدید بهار 92
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime5/3/2013, 3:16 am من طرف vahid6713

» ببیند چه گلی میزنه
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» عکس های زیبا از دختران
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» فروم کلوپ ایرانیان
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime8/31/2012, 7:40 am من طرف یورقون

» مزایای مجرد بودن(مجرد ها خود را دسته کم نگیرند)
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime6/26/2012, 6:40 am من طرف شمیم

» زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود! (+عکس)
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد I_icon_minitime6/1/2012, 4:23 pm من طرف MOSLMAN

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 1590
جديدترين کاربر ثبت نام شده: 22ehsan

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 154 في 63 موضوع

فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد

فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد Empty فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد

پست من طرف reza 2/10/2011, 5:36 am

فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد
img]http://www.iiwclub.com/DesktopModules/DnnForge%20-%20NewsArticles/ImageHandler.ashx?Width=300&HomeDirectory=%2fportals%2fiiwclub.com%2f&FileName=news8803%2fhamam.jpg&PortalID=82&q=1[/img

پرونده مردي که از پشت بام منزلش اقدام به فيلمبرداري از خانه همسايه کرده بود، روي ميز قاضي شعبه 1148مجتمع قضايي بعثت تهران قرار گرفت
به گزارش خبرنگار جام جم ، چندي پيش زني به يکي از دادسراهاي تهران مراجعه و از مرد همسايه اش به اتهام فيلمبرداري مخفيانه از وي شکايت کرد.
شاکي در تشريح ماجرا به بازپرس پرونده گفت: شب گذشته پس از خارج شدن از حمام منزلم ، متوجه صداي راه رفتن فردي در پشت بام منزل شدم و از ترس با شوهرم تماس گرفتم تا زودتر به منزل بيايد. من از مرد همسايه شکايت دارم ، چون غير از ساکنان منزل وي ، کسي نمي توانست به پشت بام منزلمان راه پيدا کند.
به دنبال اين شکايت ، پرونده به مرکز پليس ارسال شد و ماموران با مجوز قضايي وارد منزل مرد همسايه شدند و او را بازداشت و براي ادامه تحقيقات به مرکز پليس تهران منتقل کردند.

وسوسه سياه مردي براي زن همسايه

مرد همسايه در بازجويي هاي پليسي ، اظهارات شاکي را نپذيرفت و ادعا کرد که وي دروغ مي گويد تا اين که ماموران به بررسي تلفن همراه وي پرداختند که معلوم شد متهم از شاکي که در حمام منزلش بوده فيلمبرداري کرده است.
متهم وقتي فهميد پليس به نيت شوم وي پي برده است ، به جرم خود اعتراف کرد و گفت: باور کنيد من نمي خواستم از شاکي و دخترش فيلمبرداري کنم و باعث آزار روحي آنها شوم و از کار خود خيلي پشيمانم و اکنون تقاضاي بخشش دارم.
متهم افزود: وقتي براي جابه جايي آنتن به پشت بام منزل رفته بودم ، متوجه شدم زن همسايه در حمام منزل و در حال صحبت کردن با دخترش است ، بنابراين وسوسه شدم و با تلفن همراه شروع به فيلمبرداري از وي و دخترش کردم.
بنابراين گزارش ، با صدور قرار قانوني براي متهم ، پرونده وي روز گذشته با صدور قرار مجرميت روي ميز قاضي الوندي ، رئيس شعبه 1148مجتمع قضايي بعثت قرار گرفت تا او بزودي محاکمه شود.

[]

reza
مدیر ارشد سایت
مدیر ارشد سایت

تعداد پستها : 4

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه