کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کلوپ ایرانیان
خوش امدید برای دسترسی به تمامی امکانات تالار ابتدا ثبت نام نمایید
کلوپ ایرانیان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دختر زیبایی که عکسش پربیننده ترین در گوگل شد!! + عکس
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime6/9/2013, 4:16 pm من طرف soheil444

» جک های خنده دار
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime6/8/2013, 2:07 pm من طرف rooze parpar92

» عکس‌های دختری که زیبایی‌اش را به راحتی از دست داد!
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime6/8/2013, 1:50 pm من طرف rooze parpar92

» ترول های جدید بهار 92
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime5/3/2013, 3:16 am من طرف vahid6713

» ببیند چه گلی میزنه
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» عکس های زیبا از دختران
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime4/28/2013, 1:23 pm من طرف malijoon

» فروم کلوپ ایرانیان
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime8/31/2012, 7:40 am من طرف یورقون

» مزایای مجرد بودن(مجرد ها خود را دسته کم نگیرند)
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime6/26/2012, 6:40 am من طرف شمیم

» زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود! (+عکس)
آفرین بر تو که آمدی آفرین I_icon_minitime6/1/2012, 4:23 pm من طرف MOSLMAN

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 1590
جديدترين کاربر ثبت نام شده: 22ehsan

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 154 في 63 موضوع

آفرین بر تو که آمدی آفرین

آفرین بر تو که آمدی آفرین Empty آفرین بر تو که آمدی آفرین

پست من طرف admin 1/24/2010, 8:13 am

آفرین بر تو که آمدی آفرین Tarafadaraaan
TractorFC.com-آفرین بر تو که آمدی آفرین بر آن مادر که به فرزندش گفت امروز باید بروی آفرین بر آن پدر که دست فرزند کوچکش را گرفت و آمد

TractorFC.com-اختصاصی کلوب هواداران تراکتور:

آفرین بر تو که از دور آمدی آفرین بر تو که از زنجان ، ارومیه ، اردبیل ، همدان و آفرین بر تو که آمدی از مرند از میاندو آب از اهر و در یک کلام از آذربایجان تو آمدی تا بگویی نا امیدی در تو راهی ندارد، تو آمدی بگویی با دلسردی بیگانه ای، تو آمدی تا بگویی تا آخر هستی، توآمدی بگویی یک مشت دروغ گو نمی توانند تو را از راهت منحرف کنند و تو آمدی فریاد بزنی یاشاسین تراختور...یاشاسین آذربایجان

دیروز شاهد یک حماسه دیگر از فرزندان آذربایجان بودیم شاید خیلی ها فکر می کردند بعد از بازی های رسانه ای موجی از دلسردی هواداران تراکتور را فرا بگیرد و باعث کاهش حضور آن ها در ورزشگاه شود تا بلکه بتوان دوباره تراکتور را انکار کرد و به دوقطبی گری پرداخت ولی این ها هنوز هواداران تراکتور را نشناخته اند نمی دانند که این کار ها بیشتر باعث وحدت آن ها می شود.
دیروز بیش از 110هزار نفر آمدند و رفتند، دریغ از کور شدن سربازی...دریغ از شکستن صندلی...دریغ از آسیب دیدن اتوموبیلی...
آری این است فرهنگ والای این خطه از کشورمان ... جایی که فرمانده محترم نیروی انتظامی سردار نصرتی نیز از رفتار پسندیده و عالی هواداران چه قبل و چه بعد از بازی تشکر میکند که جا دارد ما نیز از زحمات این نیروی زحمتکش تشکر به عمل اوریم.
بهر حال بعد از حضور با ارزش مردم در ورزشگاه نیاز به پیگیری و اعتراض به این قبیل حرکت های ناپسند از سوی رسانه ملی و احقاق حق غیر سرخابی ها بیش از پیش احساس می شود و مسئولیت این احقاق حق بیش از پیش بر دوش دست اندرکاران و مسئولین سنگینی می کند ، ما باید با منطق و جدیت ضمن محکوم کردن این حرکت زشت برنامه نود خواستار معذرت خواهی رسمی مجری این برنامه شده و در صورتی که فرد مذکور حاضر به این کار نباشد تحریم های گسترده ای را برای زیر فشار قرار دادن این برنامه سازماندهی کنیم. البته باید با دلیل و منطق جلو رفت و از هرگونه زیاده روی دوری جست تا دچار مشکل نشویم.
بهتر است به جای پافشاری بر قضیه تقلب (چون مدارک کافی برای اثبات این ادعا نداریم) سه نکته زیر را مد نظر گرفته و کار را ادامه دهیم:

1. حتی اگر بتوان به سادگی از کنار قضیه تقلب عبور کرد ضعف سیستم SMS برنامه نود دلیلی منطقی برای مردود اعلام کردن نتیجه نظر سنجی می باشد شاید دلیل ارسال نشدن SMS های هواداران تراکتور حتی در زمانی که مجری برنامه اعلام کرد ترافیک کاهش یافته به علت کثرت SMS های ارسالی از شهرهای هوادار تراکتور باشد که در ترافیک حاصل از این ارسال ها نتوانسته به مقصد برسد و اگر می رسید نتیجه نظر سنجی متفاوت با نتیجه فعلی بود. چون تعداد بسیار قابل توجهی از SMS ها حتی تا همین امروز ارسال نشده اند همه این اما و اگر ها نشان دهنده این است که سیستم SMS برنامه نود صلاحیت اجرای چنین نظر سنجی را ندارد.
2.در حالی که تیم های پر هواداری همچون نساجی ،ابومسلم ، استقلال اهواز ، نفت آبادان ، ملوان و ... وجود دارند نیاوردن نام این تیم ها کنار تیم هایی که در نظر سنجی شرکت داشتند باعث می شود آرای این تیم ها به صندوق تیم های سرخابی ریخته شود در حالی که اگر این تیم ها هم شرکت داده می شدند هرکدام آرای خود را داشتند. هواداران تراکتور قبلا هم این تذکر را به برنامه نود داده بودند. در واقع چون بسیاری از هواداران تیم های فوق الذکر به تیم پیروزی به عنوان تیم دوم و یا سوم خود توجه دارند نظر سنجی نود این تلقی اشتباه را به وجود آورد که پرسپولیس در این شهر ها بیشتر از تیمهای آن شهر هوادار دارد در حالی که اگر آن تیم ها شرکت داشتند مطمئنا هواداران به جای رای به سرخابی به تیم شهر خود رای می دادند.
3.نظر سنجی برنامه نود تنها نظر سنجی هست که در آن تراکتور نتوانسته بیشترین درصد را به خود اختصاص دهد قبل از این نظر سنجی در سایت های معتبری همچون گل و پارس فوتبال و ... نظر سنجی های مشابهی صورت گرفته و در همه آن ها تراکتور مقتدرانه بیشترین درصد آراء را به خود اختصاص داده برنامه نود هم منبع رسمی اعلام آمار نمی باشد که بتوان با استناد به این برنامه بتوان تیمی را پرهوادار تر از دیگری تشخیص داد. از این گذشته تراکتور توانسته در همین برنامه نیز یک بار 53% آراء را به خود اختصاص دهد (همانطور که میدانید این اتفاق نیز با لوس کردن بعضی ها همراه بود ولی همگان می دانند که هواداران سرخابی از ترس اینکه از هم عقب نیفتند آرای خود را به جیب تیم دیگری نمی ریزند).
علاوه بر این سه مورد رفتار زشت مجری در پایان برنامه که همراه با حالتی شبیه ذوق زدگی بود از دیگر دلایل اعتراض هواداران تراکتور می باشد که باید این مجری در مسیر جبران گذشته و احقاق حق تلاش کند.

خواسته هواداران تراکتور این است که باید مجری برنامه نود به طور رسمی اعلام کند که به این سه دلیل (که در بالا ذکر شد) نظر سنجی هفته گذشته دارای اشکال بوده و نمی توان با استناد به آن چیزی را ثابت کرد.

با تشکر
ویژه از شهرام
admin
admin
مدیر ارشد سایت
مدیر ارشد سایت

تعداد پستها : 94

https://cloobs.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه